Na sklepowych półkach czeka na nas wiele końcówek szczoteczek Philips Sonicare. Różnią się one wielkością powierzchni czyszczącej, rodzajem i układem włosia, a w konsekwencji działaniem. Główki te są uniwersalne i pasują do rękojeści szczoteczek Philips FlexCare Platinum, DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, FlexCare, FlexCare+, Sonicare for Kids oraz DiamondClean Black. Szeroka gama dostępnych produktów umożliwia dobranie końcówki do aktualnych potrzeb i preferencji każdej osobie posiadającej rękojeść szczoteczki sonicznej marki Philips Sonicare. 

Końcówki Philips Sonicare ProResults

Są stworzone do codziennego dbania o higienę jamy ustnej i zapewniają jej kompleksowe oczyszczanie. Posiadają szeroką powierzchnię czyszczącą, na której osadzone jest długie, konturowane włosie, które umożliwia docieranie do trudnodostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe. Końcówki można nabyć w wersji Standard i Mini (dla dzieci oraz osób o wąskich łukach zębowych), w opakowaniach po 4 bądź 8 sztuk. 

Końcówki Philips Sonicare DiamondClean

Gęstsze o 44% niż w końcówce ProResults i wyprofilowane włosie użyte w tych końcówkach, zostało ułożone w kształt diamentu. Takie rozwiązanie wspomaga usuwanie powierzchownych przebarwień, przez co potęguje efekt wybielania. Pierwsze rezultaty przywracania naturalnego koloru zębów są widoczne gołym okiem już po tygodniu używania końcówki. Główki te bardzo dokładnie oczyszczają trudnodostępne miejsca. Można je nabyć w wersji Standard i Mini (dla dzieci oraz osób o wąskich łukach zębowych), w opakowaniach po 2, 4 lub 8 sztuk. 

Końcówki Philips Sonicare Sensitive

Najlepiej sprawdzają się u osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami, w połączeniu z łagodnym trybem mycia zębów oferowanym przez Philips Sonicare. Są to najbardziej miękkie główki w ofercie tej marki (o 25% delikatniejsze od ProResults), które nie tracą na wysokiej precyzji oczyszczania zębów. Końcówkę można nabyć w wersji Standard, w opakowaniach po 2 bądź 4 sztuki. 

Końcówki Philips Sonicare AdaptiveClean

Są to końcówki z szeroką główką, przeznaczone do dokładnego oczyszczania jamy ustnej, które zapewniają nawet do 4 razy większą powierzchnię kontaktu z zębami. Są przy tym bardzo delikatne dla dziąseł. Model ten można zakupić w wersji Standard, w opakowaniu po 2 lub 4 sztuki.

Końcówki Philips Sonicare InterCare

To główki dla osób potrzebujących ekstremalnego oczyszczania zębów. Posiadają włókna o 3 stopniach miękkości i 3 rodzajach długości. Dogłębnie oczyszczają przestrzenie międzyzębowe oraz miejsca przy aparatach ortodontycznych. Model ten można zakupić w wersji Standard, w opakowaniu po 2 lub 4 sztuki. 

Końcówki Philips Sonicare ForKids

Philips pomyślał także o najmłodszych użytkownikach szczoteczek sonicznych. Główki ForKids mają wyjątkowo miękkie włosie oraz gumowe obicie, które amortyzuje przypadkowe uderzenia. Dzięki dobremu wyprofilowaniu, końcówki precyzyjnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe. Główki te możemy kupić w dwóch wersjach: Mini przeznaczonej dla dzieci od 4 roku życia oraz Standard dla tych, które ukończyły 7 rok życia.