megasonex ultrasonicSzczoteczka wykorzystująca fale ultradźwiękowe o sile 1,6Mz (równe 96 000 000 ruchów na minutę) dobrze czyści zęby oraz trudno dostępne miejsca. Dodatkowo likwiduje bakterie znajdujące się w całej jamie ustnej. Jest to solidny i doskonale funkcjonujący produkt do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Kup szczoteczkę MEGASONEX Ultrasonic w naszym sklepie

Funkcje i wygląd szczoteczki MEGASONEX Ultrasonic

Nowoczesny zegar – jest to funkcja automatycznie wyłączająca szczoteczkę po upłynięciu 3 minut (jest to idealny czas jaki należy poświęcić na mycie zębów szczoteczką ultradźwiękową).

Specjalistyczne końcówki – zawierające miękkie oraz średnio miękkie włosie do wyboru. Dopasowanie idealnej końcówki jest ważnym elementem prawidłowej higieny jamy ustnej.

megasonex ultrasonic3 tryby szczotkowania:

Normalny – tryb klasyczny działający z prędkością 18 000wibracji na minutę + ULTRADŹWIĘKI

Delikatny – 9 000 wibracji na minutę + ULTRADŹWIĘKI

Bez ruchu – brak wibracji, czyszczenie jedynie za pomocą ultradźwięków

Zestaw ze szczoteczką Megasonex M8, to ekskluzywna propozycja dla osób ceniących sobie posiadanie produktów wykonanych profesjonalnie, oferujących wiele funkcji pracy i wyglądających designersko. Kupując szczoteczkę otrzymujemy dodatkowo specjalistyczne końcówki z różnym typem włosia, a także gustowne etui podróżne. Zestaw utrzymany jest w jasnej tonacji, dzięki czemu łatwo wkomponuje się w wygląd każdej łazienki.

Szczoteczka ultradźwiękowa Megasonex M8 to nowy sposób mycia zębów – tryb wibrujący dokładnie usuwa osad, resztki pokarmu, a także penetruje wszystkie szczeliny międzyzębowe oraz trudno dostępne miejsca. Zaś ultradźwięki rozbijają łańcuchy bakterii powodujących zmiany w zębach oraz próchnicę. Dzięki myciu zębów nie tylko dokładnie je czyścimy, ale również wzmacniamy i chronimy.

Kup szczoteczkę MEGASONEX Ultrasonic w naszym sklepie

Zestaw zawiera:

  • Szczoteczkę Megasonex M8
  • 2 końcówki szczoteczki z miękkim oraz średnim włosiem
  • Ładowarkę
  • Etui podróżne
  • Polską instrukcję obsługi