Panasonic EW-DL82-WWielozadaniowa szczoteczka soniczna. Wyposażona jest w kilka najważniejszych funkcji i trybów czyszczenia. Poza usuwaniem przebarwień oraz zabrudzeń z powierzchni zębów może służyć do oczyszczania policzków oraz języka z resztek osadu oraz bakterii, co pozwala na dłużej utrzymać je czyste i zdrowe.

Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w naszym sklepie

Funkcje i wygląd szczoteczki Panasonic EW-DL82-W

Quadpacer – to interwał, który poprzez delikatne wibracje informuje nas co 30 sekund o konieczności czyszczenia następnej partii zębów.

Końcówka w kształcie diamentu – jej podłużny profil pozwala na docieranie do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych, zaś delikatne włosie czyści i masuje, dzięki czemu wzmacnia zęby i dziąsła.

Silna bateria – pracuje wyjątkowo długo, bo aż do 25 dni bez potrzeby jej ładowania. To doskonała opcja dla osób podróżujących bądź zapominalskich.

Panasonic EW-DL82-W2 tryby czyszczenia:

Soft – tryb przeznaczony dla wrażliwych zębów

Whitening – tryb wybielający szkliwo

Produkt stworzony dla osób mniej wymagających. Zawiera podstawowe programy pozwalające na skuteczne usuwanie osadu i resztek jedzenia, a także pomagający usuwać delikatniejsze przebarwienia. Szczoteczka z nowej linii Panasonic to prosta, utrzymana w tonacji bieli i szarości szczoteczka soniczna.

Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w naszym sklepie

Zestaw zawiera:

  • Szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W
  • 1 końcówkę wymienną
  • Ładowarkę
  • Etui podróżne