Philips Sonicare Easy CleanPhilips Sonicare EasyClean

To jeden z modeli z wysokiej półki produktów Philips Sonicare, oferowany w bardzo przystępnej cenie. Zdecydowanie zachęca do wypróbowania szczoteczek z technologią soniczną przez osoby, które wcześniej nie miały z nią styczności. Co najważniejsze – w parze z niską ceną nadal idzie doskonała jakość, znana z innych urządzeń oferowanych przez tę markę.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare EasyClean w naszym sklepie

Wygląd

Philips Sonicare Easy CleanSzczoteczka wykonana jest bardzo dokładnie i z porządnych materiałów. Została wyprodukowana w kolorze białym, z charakterystycznymi zielonymi elementami, które stanowią ciekawe urozmaicenie.

Rękojeść szczoteczki jest wodoodporna, co umożliwia czyszczenie zębów nawet pod prysznicem czy podczas kąpieli. Ułatwia to także ergonomiczny kształt rączki z antypoślizgowym uchwytem, dzięki któremu mamy pewność, że urządzenie nie wyślizgnie nam się z dłoni.

Główka szczoteczki została zaprojektowana w oryginalny sposób. Jest delikatnie wygięta, co ułatwia usuwanie osadów z tylnej części zębów i innych trudnodostępnych miejsc.

Produkt otrzymujemy w eleganckiej, białej kosmetyczce, która ułatwi podróżowanie ze szczoteczką, czy też przechowywanie zapasowych końcówek. Ponadto – dzięki niej, Philips Sonicare EasyClean idealnie nadaje się na prezent!

 

Działanie

Zastosowana w szczoteczce Philips Sonicare EasyClean technologia DFA (Dynamic Fluid Action) zapewnia wykonywanie przez główkę urządzenia do 31 tys. ruchów szczotkujących w na minutę. Umożliwia to usuwanie do 7 razy więcej płytki nazębnej, niż przy pomocy manualnej szczoteczki do zębów. Urządzenie usuwa do 100% więcej płytki nazębnej, niż szczoteczki manualne. Skutecznie rozbija łańcuchy bakterii odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy.

Kup szczoteczkę Philips Sonicare EasyClean w naszym sklepie

Philips Sonicare Easy CleanCenisz sobie prostotę? Szczoteczka Philips Sonicare EasyClean jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Urządzenie pracuje w trybie clean, który zapewnia optymalne oczyszczanie jamy ustnej. Nie ma konieczności rozmyślania nad tym, z jakiego programu pracy trzeba dziś skorzystać. Pozorna prostota kryje w sobie jednak siłę – dzięki zastosowanej technologii sonicznej, szczoteczka zapewnia usunięcie z powierzchni zębów przebarwień, co będzie skutkuje wybieleniem zębów.

 

Urządzenie posiada wbudowany timer, który:

– automatycznie wyłączy szczoteczkę po szczotkowaniu zębów przez pełne dwie minuty, bez potrzeby spoglądania na zegarek,

– przypomni o konieczności zmiany części szczotkowanych zębów co 30s.

 

Szczoteczka Philips Sonicare EasyClean, dzięki zastosowaniu litowo-jonowego akumulatora działa bez ładowania przez okres do 2 tygodni, przy korzystaniu z niej 2 razy dziennie. O potrzebie podłączenia szczoteczki do prądu przypomni wskaźnik poziomu baterii znajdujący się na rękojeści.

Szczoteczka posiada wbudowany tryb Łatwy Start, dzięki któremu przyzwyczaisz się do technologii sonicznej, nawet jeśli wcześniej nie miałeś z nią do czynienia. W tym programie, urządzenie zwiększa intensywność pracy stopniowo przez pierwsze 14 użyć.

 

Co znajdziesz w zestawie?

Philips Sonicare Easy CleanW zestawie ze szczoteczką Philips Sonicare EasyClean znajdują się:

– rękojeść szczoteczki Philips Sonicare EasyClean,

– ładowarka,

– 2 końcówki Philips Sonicare ProResults,

– końcówka Philips Sonicare ProResults Mini, która jest idealna dla osób z węższym łukiem zębowym oraz dla dzieci,

– 3 higieniczne kapturki ochronne na końcówki,

– kosmetyczka w klasycznym białym kolorze, która ułatwi transportowanie szczoteczki,

– polska instrukcja.

 

Produkt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. 

Kup szczoteczkę Philips Sonicare EasyClean w naszym sklepie

Czy ta szczoteczka jest dla Ciebie?

Poszukujesz szczoteczki oferującej najnowszą soniczną technologię w niskiej cenie i nie interesują Cię zbędne ustawienia i dodatki? Ta szczoteczka jest dla Ciebie!