SEYSSO OxygenRecenzowana szczoteczka to pierwszy model z serii Seysso Oxygen. Jak plasuje się ona wśród propozycji innych marek na rynku i czy spełnia oczekiwania wymagającego klienta?

Kup szczoteczkę Seysso Oxygen w naszym sklepie

Wygląd

Firma Seysso z pewnością zadbała, by od strony wizualnej urządzenie prezentowało się perfekcyjnie. Smukła rączka w neutralnym srebrno – białym kolorze pasuje do każdej łazienki i na pewno ucieszy oko każdego, kto ceni sobie szyk i elegancję. Delikatne wykończenie podkreśla dyskretny panel LED umieszczony u góry rękojeści.

Dbając o estetyczną stronę wykonania, nie zapomniano o aspekcie użytkowym.  Wysoka jakoś materiałów, antypoślizgowa powłoka rączki oraz obudowa o klasie wodoszczelności IPX7 umożliwią korzystanie z urządzenia nawet w wannie, czy pod prysznicem. 

Działanie

SEYSSO OxygenDzięki zastosowaniu unikalnej technologii, szczoteczka wykonuje aż do 96tys. ruchów na minutę, co czyni ją najszybszą szczoteczką soniczną na rynku. Dokładnie czyści zęby, nawet u osób z aparatami ortodontycznymi, mostami czy implantami i zapobiega powstawaniu próchnicy. Doskonale pozbywa się powierzchownych przebarwień na zębach. Przy regularnym stosowaniu, umożliwia to osiągnięcie wybielającego efektu.

Szczoteczka posiada wbudowany timer, który:

– automatycznie wyłączy ją po upływie pełnych dwóch minut, bez potrzeby spoglądania na zegarek,

– przypomni o konieczności zmiany części oczyszczanych zębów, której należy dokonać co 30s.

Zastosowanie w szczoteczce Seysso Oxygen litowo-jonowego akumulatora sprawia, że działa ona bez ładowania przez okres do 60 dni, przy korzystaniu z niej 2 razy dziennie. To czyni urządzenie idealnym wyborem dla osób, które często podróżują i nie mają ochoty dokładać sobie do walizki dodatkowego ciężaru w postaci ładowarki. Umieszczony na obudowie wskaźnik poziomu naładowania baterii, przypomni o konieczności podłączenia urządzenia do prądu. Jeśli wskaźnik miga – trzeba postawić szczoteczkę na stację dokującą.

Kup szczoteczkę Seysso Oxygen w naszym sklepie

Możliwość dostosowania szczoteczki do indywidualnych potrzeb

SEYSSO OxygenSzczoteczka Seysso Oxygen działa w trzech trybach, których możemy używać zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami:

clean – tryb przeznaczony do codziennego dbania o higienę jamy ustnej. Zapewnia aż do 82tys. ruchów główki na minutę,

whitening – w tym trybie szczoteczka wykonuje aż do 96tys. ruchów na minutę. Służy on do dokładnego oczyszczenia zębów z powierzchniowych przebarwień, przez co otrzymamy efekt ich wybielenia,

soft – tryb przeznaczony dla osób z nadwrażliwymi zębami i dziąsłami, który zapewnia ruch szczoteczki w tempie do 62tys. drgań na minutę. Szczególnie polecany osobom z paradontozą czy problemem krwawiących dziąseł.

Zmiana trybów pracy jest intuicyjna, a panel podświetlany na szczoteczce wskazuje wybrany program szczotkowania.

 

Co znajdziesz w zestawie?

SEYSSO OxygenW zestawie ze szczoteczką Seysso Oxygen znajduje się:

– rękojeść szczoteczki Seysso Oxygen,

– wymienna końcówka Sensitive szczególnie polecana osobom z nadwrażliwymi zębami i dziąsłami,

– wymienna końcówka Oxygen Clean – o średniej twardości, do codziennego szczotkowania,

– ładowarka,

– 2 nakładki ochronne na główki szczoteczki,

– etui ochronne, które pozwala na higieniczne transportowanie szczoteczki i wymiennych końcówek.

Produkt jest objęty gwarancją na 24 miesiące.

Kup szczoteczkę Seysso Oxygen w naszym sklepie

Czy ta szczoteczka jest dla Ciebie?

Tak, jeśli szukasz szczoteczki wykonującej najszybsze obroty główki na rynku, która dokładnie oczyści Twoją jamę ustną. Dwa razy tak, jeżeli cenisz sobie możliwość nieładowania urządzenia przez całe dwa miesiące.