Końcówki Philips Sonicare ProResults Mini – 4 sztuki

Oferowany zestaw Philips Sonicare ProResults Mini zawiera 4 sztuki końcówek do szczoteczki sonicznej. Posiadają one charakterystyczne niewielkie główki i pasują do wszystkich urządzeń marki Philips, z wyjątkiem tych z serii Elite. Polecane są głównie dzieciom, osobom z małymi łukami zębowymi oraz tym, którzy chcą precyzyjnie doczyścić trudnodostępne miejsca.

Zestaw czterech końcówek Philips Sonicare ProResults Mini

To idealnie dopasowane do urządzeń sonicznych marki Philips końcówki, które maksymalnie dokładnie oczyszczają uzębienie. Dzięki swoim właściwościom, polecane są do szczotkowania trudnodostępnych miejsc – czyli np. zębów trzonowych. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także dzieci oraz osoby, których łuki zębowe są wąskie. Sama główka ma kształt podłużny, co sprawia, że manewrowanie nią jest łatwe. Posiada także osłonkę na włosie końcówki.

Końcówki ProResults charakteryzują się promieniowo przyciętym, ustawionym pod kątem i cieniowanym włosiem, dzięki któremu powierzchnia styczna końcówki z zębem jest jeszcze większa. Pozwala to na szybkie i dokładne oczyszczenie łuków zębowych.

We włosiu główki ProResults, użyto niebieskich włókien, które blakną z upływem czasu. W przypadku normalnego użytkowania, po około trzech miesiącach – włoski zbledną do połowy swojej długości. Jest to znak, że końcówka nadaje się do wymiany.

Zestaw zawiera:

4 końcówki Philips Sonicare ProResults Mini.

Napisz pierwszą opinię o “Końcówki Philips Sonicare ProResults Mini – 4 sztuki”