Pasta dla dzieci (1-6) Elmex Kids 50ml

Oferowana pasta to produkt do oczyszczania uzębienia mlecznego, przeznaczony dla dzieci w wieku od roku do sześciu lat. Ma on delikatny i bezpieczny skład. Zawarty w nim aminofluorek wzmacnia nieutwardzone szkliwo mlecznych zębów, chroniąc je przed próchnicą. Pasta ułatwia także usuwanie osadów nazębnych i resztek pokarmowych.

Pasta dla dzieci Elmex Kids

Pasta marki Elmex to idealny wybór dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia i nie mają jeszcze zębów stałych. Jej przebadana klinicznie i delikatna formuła ma przede wszystkim działanie antybakteryjne i wzmacniające. Odpowiada za to zawarty w składzie wysokoaktywny aminofluorek, który pomaga odbudowywać szkliwo mlecznych zębów. Dzięki temu, Elmex Junior chroni je przed atakiem próchnicy – a należy mieć na uwadze, że zdrowe mleczaki gwarantują prawidłowy rozwój zębów stałych. Pasta jest łagodna w smaku, jednak nie posiada słodkiego, owocowego aromatu – przez co nie zachęca dzieci do połykania.

Zawartość fluoru: 500 ppm.

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Titanium Dioxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Limonene, Saccharin, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide. Zawiera aminofluorek.

Pojemność: 50 ml.

Napisz pierwszą opinię o “Pasta dla dzieci (1-6) Elmex Kids 50ml”