Pasta dla dzieci (2-6 lat) o smaku malinowo-truskawkowym Elgydium Kids 50 ml

Produkt ten dedykowany jest dzieciom w wieku od dwóch do sześciu lat. Idealnie nadaje się do oczyszczania zębów mlecznych. W składzie pasty, znajduje się aminofluorek 2. generacji i inne substancje aktywne, które chronią nieukształtowane jeszcze szkliwo mlecznych zębów przed inwazją bakterii.

Pasta dla dzieci o smaku malinowo-truskawkowym Elgydium Kids

Jako że szkliwo zębów mlecznych jest słabiej zmineralizowane niż to zębów stałych, pasty to zębów dla dzieci w wieku dwóch – sześciu lat, powinny zawierać substancje, które wspomogą jego wzmacnianie. Oferowana pasta Elgydium posiada w składzie odpowiednią dawkę fluoru, który skutecznie wnika w mleczne zęby, chroniąc je przed próchnicą. Aminofluorek 2. generacji już od pierwszej minuty kontaktu z uzębieniem wzmacnia je. W składzie pasty znajduje się również syliglikol, który sprawia, że bakterie nie są w stanie skolonizować szkliwa. Produkt może być stosowany codziennie. Ma zachęcający najmłodszych do szczotkowania, malinowo-truskawkowy smak.

Zawartość fluoru: 500 ppm.

Hydrogenated Starch Hydrolyzate, Water (Aqua), Hydrated Silica, Benzyl Alcohol,  Flavor (Aroma), Cellulose Gum, CI 16185, Nicotinyl Alcohol HF, PEG-12, PEG-12 dimethicone, PEG-12 Allyl Ether, Sodium Benzoate, Sodium Lauroylsarcosinate, Propionate  Sodium, Sodium Saccharin, Tetrasodium Edta.

Pojemność: 50 ml.

Napisz pierwszą opinię o “Pasta dla dzieci (2-6 lat) o smaku malinowo-truskawkowym Elgydium Kids 50 ml”