Pasta dla dzieci (2-6 lat) o smaku miętowo-truskawkowym Elgydium Kids 50 ml

Pasta do zębów marki Elgydium jest przeznaczona dla dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Dzięki swojemu delikatnemu składowi oraz zawartości fluoru w składzie, jest idealna do pielęgnacji wrażliwych zębów mlecznych. Dzięki miętowo-truskawkowemu smakowi, zachęci do szczotkowania uzębienia nawet najbardziej uparte maluchy.

Pasta dla dzieci o smaku miętowo-truskawkowym Elgydium

Cechą charakterystyczną pasty do zębów dla dzieci marki Elgydium jest zawartość w jej składzie wysokoaktywnych substancji. Najważniejszymi z nich są:

• Fluorinol – aminofluorek 2. generacji, który od pierwszej minuty szczotkowania, wnika w zęby dziecka. Remineralizuje dzięki temu szkliwo, wzmacnia je i chroni przed atakami bakterii i próchnicą,
  • syliglikol – utrudniający bakteriom kolonizację powierzchni szkliwa.

Produkt marki Elgydium będzie więc chronił zęby mleczne przed powstaniem próchnicy, a także wspomagał codzienne i dokładne oczyszczanie uzębienia z osadów nazębnych. Pasta ma miętowo-truskawkowy smak.

Zawartość fluoru: 250 ppm.

sorbitol, woda, krzemionka, PEG 32,1% kopolimer dimetikonu, aromat, hydroksyceluloza, CI 16185, 0,17g fluorowodorku nicometanolu, laurylosiarczan sodowy, sól sodowa metyloparabenu, sól sodowa sacharyny.

Pojemność: 50 ml.

Napisz pierwszą opinię o “Pasta dla dzieci (2-6 lat) o smaku miętowo-truskawkowym Elgydium Kids 50 ml”