Pasta dla dzieci (6-12) Elmex Junior 75ml

Oferowany produkt marki Elmex przeznaczony jest dla dzieci w wieku od siedmiu do dwunastu lat – czyli z zębami stałymi. W jego składzie znajduje się aktywny aminofluorek, który wzmacnia szkliwo zębów stałych od samego początku ich powstania. Pasta wspomaga usuwanie osadów nazębnych i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Produkt może być stosowany codziennie.

Pasta dla dzieci Elmex Junior

Produkt oferowany jest dzieciom posiadającym stałe zęby. Wspomaga usuwanie z nich zanieczyszczeń. Stałe zęby w trakcie wyżynania są wyjątkowo podatne na próchnicę, ponieważ mają jeszcze miękkie szkliwo. Zawarty w składzie produktu marki Elmex aminofluorek odbudowuje szkliwo i uodparnia je na działanie szkodliwych kwasów. Dzięki temu, pasta ma silne działanie przeciwpróchnicze. Usuwa także osady nazębne, przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego. Dzięki niskiemu wskaźnikowi ścieralności zębiny (RDA = 60), pasta jest bezpieczna dla szkliwa i może być stosowana każdego dnia. Nie posiada dużej ilości materiału abrazyjnego. Produkt ma łagodny smak.

Zawartość fluoru: 1400 ppm.

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellu-lose, Olaflur, Titanium Dioxide, Aroma, Limonene, Saccharin. Zawiera aminofluorek.

Pojemność: 75ml.

Napisz pierwszą opinię o “Pasta dla dzieci (6-12) Elmex Junior 75ml”