Pasta na nadwrażliwość zębów Biorepair Pełna ochrona 75ml

Oferowana pasta to profesjonalny produkt, zwalczający nadwrażliwość zębów. Unikatowa technologia, w której zastosowano mikrocząsteczni Bio Repair sprawia, że składniki aktywne zawarte w paście dokładnie wypełniają nawet najdrobniejsze mikrouszkodzenia w szkliwie. Efektem długotrwałego stosowania pasty będą zdrowe, rozjaśnione i wygładzone zęby. Produkt ten nie zawiera fluoru – jest bezpieczny do stosowania nawet u dzieci poniżej siódmego roku życia.

Pasta na nadwrażliwość zębów Biorepair Pełna ochrona

Pasta do zębów marki Biorepair przeznaczona jest dla osób, które posiadają wrażliwe zęby oraz dziąsła. Jej cechą charakterystyczną jest obecność w składzie mikrocząsteczek o strukturze przypominającej składniki budulcowe zęba (składają się one z substytutu apatytu węglanowego). Cząsteczki te wnikają nawet w najmniejsze ubytki i rysy w szkliwie, dokładnie je uzupełniając. Sprawia to, że szkliwo staje się mocniejsze a zęby – mniej wrażliwe, wybielone i gładkie. Odbudowa szkliwa stanowi doskonałą prewencję w walce z próchnicą – mimo, że pasta nie zawiera w składzie fluoru, będzie więc przeciwdziałać powstawaniu nowych ubytków. Produkt zapobiega także osadzaniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego dzięki obecności jonów cynku w składzie.

Pasta nie zawiera fluoru.

Aqua, Zinc Carbonate Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc PCA, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben.

Pojemność: 75ml.

Napisz pierwszą opinię o “Pasta na nadwrażliwość zębów Biorepair Pełna ochrona 75ml”