Zestaw dwóch końcówek Philips Sonicare for kids 3+

Został zaprojektowany z myślą o oczyszczaniu jamy ustnej najmłodszych – dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Korzystanie z nich znacząco ułatwia maluchom lepsze usuwanie płytki nazębnej i bakterii z powierzchni mlecznych zębów. Główki pasują do rękojeści wszystkich szczoteczek, z wyjątkiem serii Advanced oraz Elite.

Zestaw dwóch końcówek Philips Sonicare for kids 3+

To główki szczoteczek, które dzięki swemu niewielkiemu rozmiarowi i wyjątkowo miękkiemu włosiu, dedykowane są dzieciom powyżej trzeciego roku życia. Specjalna konstrukcja końcówki sprawia, że dopasowuje się ona do wąskich łuków zębowych dziecka, nawet takiego, które posiada jedynie mleczne zęby. Główka jest również wyprofilowana tak, że ułatwia aktywnym bąbelkom powstającym dzięki technologii sonicznej dostawanie się w przestrzenie międzyzębowe, które dzieciom samodzielnie trudno jest oczyścić. Użyte do produkcji włosia delikatne włókna są pomyślane tak, by nie powodować podrażnień delikatnych dziąseł.

Końcówka jest mała – dziecku łatwo jest nią operować, nawet w okolicach dalej położonych zębów. Poza tym, chroniona jest gumową nakładką co zapobiega przypadkowym uszkodzeniom szkliwa poprzez uderzenie się tyłem główki.

Zestaw zawiera:

dwie końcówki Philips Sonicare for kids 3+.

Napisz pierwszą opinię o “Zestaw dwóch końcówek Philips Sonicare for kids 3+”