Doskonały produkt marki Smilesonic, który oferuje nie tylko precyzyjne oczyszczanie uzębienia, ale także pięć trybów pracy do wyboru. Całość została umieszczona w bogatym zestawie, zawierającym m. in. twarde etui i dodatkowe końcówki. To wszystko w bardzo rozsądnej cenie!

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean w naszym sklepie

Wygląd

Szczoteczka marki Smilesonic wykonana została w solidny, elegancki sposób – od razu widać, że użyte do jej wykończenia tworzywa są wysokiej jakości. Cała konstrukcja jest wodoodporna, bez problemu można więc szczotkować zęby nawet pod prysznicem. Nowoczesny design urządzenia oraz dołączenie do zestawu małej, poręcznej ładowarki (niewiele większej, niż podstawa szczoteczki!) sprawia, że znajdzie się dla niej idealne miejsce w każdej łazience.

Szczoteczka Smilesonic PerfectClean dostępna jest w dwóch eleganckich, klasycznych kolorach: białym i czarnym. Urządzenie jest lekkie i dobrze leży w dłoni.

Obsługa szczoteczki jest intuicyjna. Na panelu sterowania znajduje się jeden przycisk, który umożliwia zarówno włączenie szczoteczki, jak i wybór trybu szczotkowania, którego chcemy użyć; wszystkie niezbędne informacje oznaczono graficznie na rękojeści. Wybrany program oczyszczania jamy ustnej podświetli się – nie sposób się pomylić! Producent zadbał o to, by szczoteczka Smilesonic PerfectClean sprawdziła się także u osób, które mają do czynienia z technologią soniczną po raz pierwszy.

Działanie

Szczoteczka Smilesonic PerfectClean to urządzenie, które działa w oparciu o najskuteczniejszą obecnie metodę czyszczenia – technologię soniczną. Urządzenie wykonuje aż 31 000 ruchów pulsacyjnych na minutę, dzięki czemu skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki pokarmowe z powierzchni zębów.

W obie wersje szczoteczki Smilesonic PerfectClean wbudowanych zostało aż 5 trybów oczyszczania:

  • clean – przeznaczony do codziennego szczotkowania program, który trwa dwie minuty,
  • sensitive – przeznaczony dla osób mających problem z wrażliwymi zębami, krwawiącymi dziąsłami,
  • white – wybielający tryb, pomagający usuwać z zębów powierzchowne przebarwienia,
  • massage – program, który łączy dwuminutowe szczotkowanie zębów z masażem linii dziąseł,
  • polish – tryb polerujący (idealnie współgra z wybielającym), dzięki któremu uzębienie zyskuje naturalny połysk.

 

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean w naszym sklepie

Udogodnienia w trakcie szczotkowania

Po upływie czasu przeznaczonego na szczotkowanie zębów w danym programie, szczoteczka automatycznie wyłączy się. Dodatkowo, podczas pracy co 30 sekund przypomni wibracją o konieczności zmiany szczotkowanej ćwiartki jamy ustnej.

Przeznaczone do stosowania w połączeniu ze szczoteczką główki dostępne są w trzech stopniach twardości włosia. Takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie włókien do aktualnych potrzeb uzębienia.

Wbudowany w szczoteczkę Smilesonic PerfectClean akumulator litowo – jonowy umożliwia korzystanie z niej dwa razy dziennie przez trzy tygodnie – bez potrzeby ładowania. O konieczności podłączenia urządzenia do prądu, przypomni umieszczona na panelu sterowania dioda.

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie ze szczoteczką Smilesonic PerfectClean znajdują się:

– rękojeść szczoteczki Smilesonic PerfectClean

– poręczna, podłączana do gniazdka sieciowego ładowarka indukcyjna,

– etui podróżne, wykonane z twardego plastiku (idealnie sprawdzi się w podróży),

– dwie końcówki,

– instrukcja obsługi

Produkt jest objęty gwarancją na 24 miesiące.

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean w naszym sklepie

Czy ta szczoteczka jest dla Ciebie?

To jeden z najlepszych zestawów dostępnych na rynku. Idealne połączenie wysokiej jakości wykończenia i mycia wraz z pakietem ciekawych dodatków (duży plus za etui w zestawie). W tym przedziale cenowym trudno o lepszą pozycję.